Święto Pluszowego Misia to fajna okazja, aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i opowiedzieć o swoim ulubionym pluszowym przyjacielu. Data ta, czyli 25 listopada, nie jest przypadkowa, bo tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Święto nie ma długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to Pluszowy Miś obchodził swoje setne urodziny.
I właśnie w tym dniu Przedszkolaki świętowały wraz ze swoimi pluszakami dzień misia. Opowiadały, dlaczego lubią swoje pluszaki i jak się z nimi bawią. Dzieci poznały również historię Święta Misia, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych  i zgadywankach. Mało tego tygryski odwiedził miś pluszowy ze swoim pomocnikiem, który przeczytał dzieciom bajkę o misiu. Bardzo dziękujemy uczniom SP za współpracę i pani, która z nimi chodziła. 

Categories: Wydarzenia