Drodzy Rodzice!

Kilka ogłoszeń na najbliższy czas:

1. W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami z Taekwondo od października dzieci podzielone będą na 3 grupy. W związku z tym pan prosi, by dzieci, które są zapisane na zajęcia, odbierać w środy chwilę po 14:30, ponieważ mają zajęcia od 14:00 do 14:30.
  2. 25 października tj. środa serdecznie zapraszamy rodziców na przedstawienie pt. „Zaczarowana pani Jesień” w wykonaniu tygrysków na godz. 15:30 do sali gimnastycznej naszego przedszkola. Proszę, by w tym dniu albo dzieci zostały w przedszkolu do czasu występu albo zostały przyprowadzone na g. 15:00 po to, by się przebrać.
  3. Bardzo proszę, by chłopcy przynieśli swoje kalosze i pelerynki przeciwdeszczowe albo kurtki do poniedziałku 09.10.2023r. (w miarę możliwości. Kto ma to przynosi. Proszę nie kupować nowych. Kto nie będzie miał to pożyczymy od kogoś). Strój ten zostanie w przedszkolu do czasu występu.
  4. Bardzo proszę, by dziewczynki przyniosły swoje parasolki (kto ma) również do poniedziałku 09.10.2023r.                                                                              Dziękuję wychowawca