Już we wtorek wielkie święto. Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców przygotowała wiele atrakcji dla wszystkich dzieci. W tym dniu na naszym placu stać będzie dmuchany zamek, czekają również zabawy z animatorem oraz malowanie buziek.

Bardzo proszę, aby 1 czerwca dzieci były ubrane w wygodny strój, który mogą pobrudzić.

Jeżeli z jakiś powodów dziecko nie może mieć malowanej twarzy, proszę poinformować o tym nauczyciela.

8 czerwca odbędzie się wycieczka. Program wycieczki i regulamin dostępne są na tablicy ogłoszeń grupy VII (przed wejściem do sali).

Planowany wyjazd o godzinie 8:30, w związku z czym śniadanie będzie podane wcześniej, o godzinie 7:45. Bardzo proszę, aby w ten dzień przyprowadzić dzieci odpowiednio wcześnie.

Categories: Ogłoszenia