Drodzy Rodzice,

w przyszłym tygodniu czekają nas dwa wydarzenia.

Z okazji Dnia Dziecka, w piątek 2 czerwca odbędzie się wycieczka do Rud Raciborskich, gdzie dzieci będą miały okazję pojechać kolejką do Leboszowic na  warsztaty ekologiczne.

Śniadanie w tym dniu będzie o godz. 7.45, planowany powrót ok. godz.13.00 na obiad.

Proszę, żeby dzieci przyniosły do środy 31 maja plecaczki, w środku mała woda i chusteczki, a prowiant zapewni przedszkole. Proszę też o odpowiedni ubiór dzieci.

W sobotę 3 czerwca zapraszamy wszystkich na Festyn Rodzinny, który odbędzie się na boisku szkolnym.

W tym dniu dzieci wystąpią na scenie dla wszystkich zebranych gości.

Proszę, żeby dziewczynki przyszły ubrane w białe koszulki + korale i białe rajstopy, (proszę, żeby korale przynieść do piątku),  chłopcy białe koszule i ciemne spodnie + ciemne okulary.

Grupy starszaków będę występować jako ostatnie, prawdopodobnie ok. godz, 17.00. Zbiórka przy Strefie Przedszkolnej 15 min. wcześniej.

Categories: Bez kategorii