Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 
                  Każdego dnia dobry uczynek – 
                  To jest od chłopców upominek”

   8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Radosna atmosfera panowała już od samego rana.  Chłopcy z najstarszych grup, wraz z niezastąpionym panem Krzysiem przygotowali muzyczną niespodziankę. Zaproszone zostały wszystkie panie z naszego przedszkola.

W tym szczególnym dniu wszystkie małe kobietki otrzymały serdeczne życzenia, piękne laurki i  upominki. Nie zabrakło również kwiatów.

Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za kwiaty i piękne życzenia.

Categories: Bez kategorii