Drogie Żabki!

Stało się to, czego nie oczekiwaliśmy: zamiast spotkać się dzisiaj w przedszkolu – wszyscy siedzą przed komputerem. No, trudno. Postaram się jakoś zająć Wam trochę czasu.

W związku  z dzisiejszym i jutrzejszym świętem zapraszam do wspólnego świętowania. Poszukajcie w domu jakichś ciekawych instrumentów ( łyżki, szklanki, szeleszczące papiery, talerze, klocki… i co tam jeszcze wymyślicie). Włączcie poniższą piosenkę i tworząc własną orkiestrę zorganizujcie domowy występ dla babci i dziadka. Z pewnością będzie to dla nich wielka niespodzianka.

Po tak udanym koncercie czas na chwilkę odpoczynku. W tym czasie możecie wspólnie posłuchać o tym, co można robić z dziadkami.

Wiadomo, że z babcią i dziadkiem dzieci nigdy się nie nudzą. Wnuki doceniają rolę, jaką odgrywają dziadkowie w życiu całej rodziny, dlatego czas na odwdzięczenie się i złożenie życzeń.

BABCIU, DZIADKU, ŻYJCIE NAM 100 LAT!