Drodzy Rodzice,

Dzień Dziecka zbliża się dużymi krokami, dla dzieci w tym dniu (1.06.2021) zaplanowane zostały  atrakcje tj: dmuchana zjeżdżalnia czy animacje z animatorem. Tego dnia dzieci mogą się trochę ubrudzić 🙂

Natomiast 8 czerwca (wtorek) zaplanowana jest dla dzieci z okazji ich święta wycieczka do parku przygód  i atrakcji „Alele” w Zbrosławicach. Park Przygód i Atrakcji – Alele

Wyjazd zaplanowany jest o godzinie 8:30 spod przedszkola, w związku z tym śniadanie tego dnia rozpocznie się wcześniej tj: 7:45, serdecznie proszę o przyprowadzenie dzieci wcześniej tego dnia. Powrót o godzinie 13:00 na obiad. Serdecznie proszę o zaopatrzenie dzieci w plecaki, a w nim o chusteczki higieniczne. Prowiant na wycieczkę dzieci otrzymają z przedszkola. Cały wyjazd opłacony jest przez Radę Rodziców.

 

Categories: Ogłoszenia