UWAGA RODZICE!

Kilka ogłoszeń na najbliższy czas:

  • Wszystkim Rodzicom życzę Szczęśliwego  i spokojnego Nowego Roku 2023
  • Teraz w niedzielę tj. 8 stycznia nasze tygryski i zajączki będą miały występ w kościele w Gieraltowicach. Dzieci zaprezentują taniec Noel i zaśpiewają jedną kolędę, a na koniec razem z zajączkami zaśpiewają pastorałkę „Świeć gwiazdeczko”. Koncert zaczyna się o 17:30, ale nasze dzieci wystąpią ok. 18:15. My zrobimy zbiórkę o 17:45 przed wejściem do kościoła. Proszę, aby do srody 4 stycznia potwierdzić kto z dzieci będzie obecny w tym dniu.
  • 11 stycznia tj. środa o godz. 9:30 serdecznie zapraszamy wszystkie babcie i dziadków na występ z okazji zbliżającego się ich święta. Występ odbędzie się w Sali gimnastycznej naszego przedszkola. Po występie będzie słodki poczęstunek dla naszych gości. W związku z powyższym mam dwie prośby:
  1. proszę, by do czwartku potwierdzić ile będzie babć i dziadków od każdego dziecka
  2. proszę chętnych rodziców o upieczenie ciasta na tę okazję i zgłoszenia się do czwartku 5 stycznia
  • Proszę, by dzieci w niedzielę i na występ w środę były ubrane na galowo (tak samo jak w dniu jasełek: dziewczynki: białe bluzki i białe rajstopy; chłopcy: koszulę i spodnie materiałowe – nie dżinsy, nie spodnie dresowe).

 

Dziękuję wychowawca

 

 

 

 

Categories: ogłoszenia