Ten rok szkolny, pomimo trudności związanych z pandemią był dobrym rokiem, który będziemy mile wspominać. Udało nam się pojechać na trzy wycieczki, byliśmy z wizytą w straży pożarnej, gościliśmy w naszych progach ratownika medycznego. To tylko kilka najważniejszych wydarzeń. Oprócz tego razem doskonale się bawiliśmy i nabywaliśmy nowych umiejętności. Dzieci stały się bardziej samodzielne i zaradne. I chociaż niektórzy mieli małe kryzysy, głęboko wierzę, że przedszkole stało się ich drugim domem.
Dzieci w szkołach otrzymały świadectwa szkolne z promocją do następnej klasy, zaś "Tygryski" otrzymały pamiątkowe dyplomy świadczące o ich pracy i zaangażowaniu. Tak więc powoli się żegnamy na dwa miesiące, by spotkać się we wrześniu, już jako grupa pięciolatków 🙂
Życzę wszystkim "Tygryskom" i ich opiekunom wesołych i bezpiecznych wakacji.

Categories: Bez kategorii