W zeszłym tygodniu w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla Tygrysków. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, podczas ślubowania dzieci przyrzekły zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz drobny upominek.

Poniższy link skieruje Was, drodzy Rodzice do miejsca, gdzie zamieszono film z naszego pasowania:
https://drive.google.com/file/d/15eSgbXrqsYOCvHorLWug2zYG30K2j_GA/view?usp=sharing

Categories: Uroczystości