W piątek 23.09 wyjeżdżamy na wycieczkę do Dzidzi Wioski (Wilcza). Jedziemy po śniadaniu o 9:30, wracamy na obiad około godziny 13:00

Program:

1. Przyjazd do Wilczy: 10:00
  2. Wejście dzieci do Dzidzi Wioski
  3. Obserwacja zwierząt mieszkających na gospodarstwie
  4. Poznanie pracy leśnika
  5. Zabawy na łące
  6. Pieczenie ziemniaków
  7. Zbiórka: 12:30
  8. Przejście do autokaru i powrót do przedszkola
  9. Przewidywany czas powrotu do przedszkola godzina: 13:00

Regulamin:

1. Należy zapoznać się z regulaminem i harmonogramem wycieczki oraz bezwzględnie stosować się do zawartych w nich zapisów.
    Wszyscy uczestnicy wycieczki w czasie jej trwania stosują się do poleceń opiekunów.
    3. Należy zachowywać się w sposób kulturalny i zdyscyplinowany.
    4. W czasie podróży:
    • zajmujemy wyznaczone miejsca w autokarze,
    • nie wstajemy z miejsc,
    • nie stajemy na siedzeniach
    • nie wychylamy się przez okna,
    • nie hałasujemy.
    5. Uczestnicy zobowiązują się dbać o czystość, ład i porządek w miejscach, w których będą przebywać.
    6. Przemieszczamy się całą grupą, nie oddalamy się bez zezwolenia opiekuna wycieczki.
    7. Złe samopoczucie, wszelkie skaleczenia, czy inne objawy niedyspozycji bezzwłocznie zgłaszamy opiekunowi.
    8. Należy przestrzegać przepisów bezpieczeństwa i higieny.
    9. Przedszkole zapewnia posiłki podczas wycieczki, a dzieci dbają o porządek – zabieramy ze sobą opakowania i papierki.
    10. Zachęcamy do dbałości o przyjazną i wesołą atmosferę tak, aby nikt nie czuł się samotny i wyobcowany.
    11. Po zakończeniu wycieczki zbieramy się w grupę i udajemy do autokaru.

Categories: Bez kategorii