DROGA MISIOWA RODZINKO!

Ani się nie obejrzeliśmy, jak skończył się kolejny, ostatni już dla Was rok szkolny w przedszkolu. Od jutra długo oczekiwane wakacje. Niestety nie był to  łatwy rok ani dla dzieci, ani dla Rodziców, ani też dla nas – nauczycieli. Splot niefortunnych zdarzeń – epidemia, kwarantanna, zdalna praca nas wszystkich, wreszcie moja złamana noga – nie pozwoliły we właściwy sposób podsumować naszej jakże owocnej współpracy.

Mimo wszystko dziękuję bardzo za wspólnie spędzone chwile zarówno Misiom jak i Rodzicom, za zaangażowanie we wszystkich naszych poczynaniach, za zrozumienie, serdeczność i każde dobre słowo. A na czas rozpoczynających się wakacji życzę wszystkim słonecznej pogody, ciekawych przygód oraz mnóstwa wspaniałych wakacyjnych przeżyć.

Wszystkim Misiom rozpoczynającym nowy etap w swoim życiu – naukę w szkole – wielu nowych przyjaciół, piątek i szóstek oraz samych sukcesów na drodze do zdobywania wiedzy i odkrywania tajemnic świata.

Mam też wielką nadzieję, że nasze sierpniowe spotkanie dojdzie do skutku i wtedy w normalnych warunkach podsumujemy naszą współpracę.

Ściskam Was mocno i DO RYCHŁEGO ZOBACZENIA!

Pozdrawiam – Pani Weronika

Categories: WYDARZENIA