Dzień Dobry Kochani!

Myślę, że taki właśnie ten dzień będzie, czego sobie i Wam życzę, a tymczasem posłuchajcie „Za co lubimy lato?”

Każdy z nas lubi lato za coś innego; jedni za piękną słoneczną pogodę, dużo wolnego czasu spędzonego na łonie natury, inni za ciekawe podróże, wspaniałe wesołe zabawy, jeszcze inni za mnóstwo pysznych owoców. O wszystkim tym co lubimy możemy zaśpiewać piosenkę.

Możemy też samodzielnie trochę poczytać i wykonać parę wzorów ołówkiem lub kolorową kredką. Zapraszam

Tak się zastanawiałam, w jaki sposób to lato do nas przyjdzie? Razem ze mną zastanawiały się też niektóre zwierzęta w wierszu J. Brzechwy „Przyjście lata”. Posłuchajcie i postarajcie się zapamiętać jak najwięcej pojazdów, którymi miało przybyć lato.

… a lato przyszło pieszo , już łąki nim się cieszą

i stoją całe w kwiatach na powitanie lata.”