Kochane Misie!

Witam Was w kolejny poniedziałkowy poranek. Od bardzo dawna spotykamy się nie w przedszkolu lecz na ekranach komputerów. Czas tak szybko mija, zmieniają się pory roku. Ostatnio widzieliśmy się zimą, na ekranie witaliśmy wspólnie wiosnę, a już wielkimi krokami nadchodzi lato. Posłuchajcie właśnie piosenki o czterech porach roku.

Wiecie już po czym poznać jesień, czym charakteryzuje się zima, kiedy zaczyna królować wiosna. Pozostała nam ostatnia pora roku, która już za parę dni będzie królować wokół nas. Tą porą roku jest oczywiście LATO.

Kolorowe lato przynosi nam wszystkim wiele bardzo miłych niespodzianek, a mianowicie: wraz z przyjściem lata na dworze robi się cieplej, słońce mocniej grzeje, coraz więcej czasu możemy spędzać na powietrzu, a przede wszystkim wraz z latem przychodzą długo oczekiwane WAKACJE!

Gdyby jeszcze prawdziwa letnia pogoda nam nie dopisała, zachęcam Was do zrobienia pięknego obrazka, wykorzystując do tego zabarwionego piasku lub soli. Jak zrobić taką pracę, zobaczycie na filmie.

Jak zawsze po każdej pracy siedzącej i nie tylko, należy się trochę poruszać. Proponuję więc dzisiaj zabawy z balonami, które można wykonać zarówno w domu, jak i na podwórku. Zapraszam do wesołej zabawy ruchowej i życzę miłego dnia. Spotkamy  się znowu jutro.