Wielkanocna pisanka- zajęcia otwarte dla rodziców

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas wazne.

26 marca Misie bawiły się razem ze swoimi rodzicami, którzy mimo wielu przedświątecznych obowiązków przybyli do naszego przedszkola. Zajęcia dotyczyły wielkanocnnych zwyczajów. Słuchaliśmy bajki wielkanocnej, rozwiązywaliśmy zagadki, śpiewaliśmy piosenki oraz wykonalismy pisankę wspólnie z rodzicami.