Kolejny raz w naszym Przedszkolu odbył się Gminny Konkurs Literacki pt. „Bajki i Legendy Polskie”. Dzieci z Gminnych Przedszkoli w Gierałtowicach, Paniówkach, Przyszowicach i Chudowie rywalizowały prezentując swoje wiadomości związane z następującymi legendami: Przedziwna historia o koziołkach poznańskch, Złota kaczka, Toruńskie pierniki, Bazyliszek, Przerwany hejnał i O Wawelskim smoku, królu kraku i szewcu Skubie.

Nasi reprezentanci z grupy Jeżyki: Tymoteusz B., Franciszek S. i Jakub Sz. walczyli zawzięcie i uzyskali II miejsce. Serdecznie chłopcom gratulujemy.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: firmie „Jamar”, „Biała róża”, AS drogeria,

rodzicom Hani S., cukierni „Maszkety u Grety” oraz Gminie Gierałtowice. 

Dzięki Waszej hojności wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody. Nagrody w postaci pięknego wydania wierszy J.Brzechwy otrzymały także przedszkola biorące udział w konkursie.

Categories: Uroczystości