Drogie Jeżyki!

Nie przypuszczałam, że będziemy spotykać się w takiej formie.

Chcąc Wam umilić ten czas spędzony w domu i trochę Was rozerwać prześlę kilka pomysłów – może z któregoś skorzystacie.

Wielkimi krokami zbliża się Święto Babci i Dziadka, dlatego na początek posłuchajcie piosenki, do której możecie stworzyć własny podkład muzyczny.

W tym celu rozejrzyjcie się wokół siebie i wybierzcie „domowe instrumenty”. Mogą to być; pokrywki, szklanki, patyczki, łyżeczki i… wszystko, co Wam się spodoba. Myślę, że nie zabraknie Wam pomysłów, a najciekawsze może wykorzystamy po powrocie do przedszkola. Życzę miłej zabawy.

Skoro już mamy piosenkę, czas na prezent dla babci i dziadka. Możecie skorzystać z poniższego pomysłu, albo sami wymyślić swoją niespodziankę, która na pewno sprawi wielką radość Waszym dziadkom. Przygotujcie potrzebne rzeczy i… do dzieła!