Dnia 08 czerwca 2021 r. dzieci z grupy „Jeżyki” wraz ze swoją wychowawczynią uczestniczyły w wycieczce do Parku Przygód i Atrakcji w Zbrosławicach. Była to wycieczka zorganizowana dla wszystkich przedszkolaków naszego przedszkola z okazji Dnia Dziecka.
Głównym celem wycieczki było wspólne spędzanie czasu i rekreacji na świeżym powietrzu.            Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu wrażeń. Podążając alejkami parku dzieci miały możliwość utrwalenia nazw drzew i utrwalenia znajomości zasad zachowania się w parku. Jeżyki wspaniale się bawiły, a po harcach i psotach, którym nie było końca, czas było wracać do przedszkola.  Przedszkolaki powróciły całe i zdrowe, wprawdzie zmęczone ale bardzo zadowolone.

Categories: Wycieczki